Jesteśmy firmą doradczo- szkoleniowa świadcząca profesjonalne usługi w zakresie zarządzania organizacją oraz kompleksowym wdrażaniu i audytowaniu systemów zarządzania opartych na światowych standardach przede wszystkim serii ISO.

Naszych Klientów wspieramy w efektywnym wdrożeniu systemów zarządzania według norm serii ISO oraz pomagam w utrzymywaniu i doskonaleniu istniejących już w organizacjach systemów zarządzania oraz. Prowadzimy szkolenia oraz świadczymy usługi doradcze z obszaru zarządzania oraz prowadzimy analizy strategiczne przedsiębiorstw.

Zapraszamy do kontaktu

Właściciele firmy

Sylwia Bojanowska Dekert

Szkoleniowiec i trener, doradca, audytor 

 tel. (+48) 515 291 178, e-mail: sbd@as-consulting.pl

Konsultant i szkoleniowiec w zakresie implementacji systemów zarządzania takich jak zarządzanie jakością ISO 9001, zarządzania środowiskiem ISO 14001, bezpieczeństwem i higieną pracy ISO 45001, a przede wszystkim systemów bezpieczeństwa danych i informacji za zgodność z RODO oraz ISO 27001– międzynarodowego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz ISO  37001– system zarządzania antykorupcyjnego.

Posiada doświadczenie we wdrażaniu ww. systemów dla instytucji z różnych branż, przeprowadziła szereg szkoleń z ww. obszaru. Posiada uprawnienia nadane przez jednostkę certyfikującą do pełnienia funkcji Pełnomocnika ds. Zintegrowanych Systemów Zarządzania i Auditora Wewnętrznego.

Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Administracja oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomiczny w Poznaniu – Zarządzanie Przedsiębiorstwami i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi a także Psychologii w Zarządzaniu na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu, Bydgoszczy i Poznaniu. Certyfikowany trener z zakresu systemów zarządzania jednostki certyfikującej.

Prowadzi Audity zgodności z RODO z imienia jednostki certyfikującej.

Auditor wiodący systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z Normą ISO 27001:2017

Adrian Dekert

Audytor wiodący, doradca biznesowy, szkoleniowiec

 tel. (+48) 506 176 361e-mail: ad@as-consulting.pl

Auditor wiodący systemów ISO 9001– zarzadzanie jakością, GDP– dobra praktyka dystrybucyjna, SMETA– audit społecznej odpowiedzialność biznesu, ISO 29990– system zarządzania jakością dla dostawców usług edukacyjnych i szkoleniowych, FSC – system łańcucha dostaw produktów pochodzenia drzewnego, INMETRO– standard dostaw materiałowych branży automotive dla rządu Brazylii.

Konsultant i szkoleniowiec w zakresie implementacji ww/ systemów zarządzania oraz dodatkowo ISO 14001, ISO 45001, BRC, FSSC, IFS, HACCP, ISO 22000.

Menedżer, doradca biznesowy, trener i szkoleniowiec. Absolwent studiów MBA Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Georgia State University of Atlanta USA. Od ponad 20 lat związany z obszarem zarządzania przedsiębiorstwami, w swojej karierze zawodowej zajmował się zarządzaniem przedsiębiorstwami począwszy od budowania strategii dla organizacji poprzez budowanie procesów, narzędzi aż po doradztwo w zakresie zarządzania jakością. Od 2006 roku pełni funkcję członka zarządu w rożnych przedsiębiorstwach z kapitałem polskim i zagranicznym. Specjalizuje się w budowaniu strategii przedsiębiorstw, zarządzaniu jakością – posiada doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów w przedsiębiorstwach i instytucjach działających w różnych branżach na terenie kraju jak i poza jego granicami. Od 1998 roku prowadzi usługi doradcze w zakresie systemów zarządzania, zarządzania organizacją. Współpracuje z firmami i instytucjami szkoleniowymi, doradza menedżerom, Radom Nadzorczym i zarządom firm, realizuje audity jakościowe, itp. Specjalizuje się w szkoleniach w obszaru zrządzania jakością, zarządzania przedsiębiorstwami, które prowadzi na podstawie między innymi swoich autorskich programów. Posiada niezwykle cenne dla uczestników różnorodne, bogate doświadczenie zawodowe dzięki czemu swobodnie porusza się w świecie biznesu. Trener prowadzący szkolenia dla jednostek certyfikujących w zakresie ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001. Wykładowca studiów podyplomowych oraz MBA w Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu, Bydgoszczy.

pl_PLPolish