A&S Plus

Chcąc sprostać oczekiwaniom Naszych Klientów, pragniemy świadczyć kompleksowy zakres usług. W związku z tym, współpracujemy z ekspertami z różnych branż, którzy w razie wystąpienia potrzeby, pomagają Naszym Klientom w skutecznym wdrożeniu zmian w zarządzaniu organizacją. Częsta potrzeba przekwalifikowania pracowników, otwarcia nowych stanowisk pracy bądź współpracy z instytucjami zewnętrznymi spowodowała, że Nasza firma podjęła współprace z ekspertami z wielu dziedzin.

Kadrowiec Plus

Projekt Kadrowiec Plus jest integralną częścią A&S Consulting Group. Kadrowiec Plus skupia grupę doświadczonych ekspertów i specjalistów z dziedziny prawa pracy oraz zarządzania kapitałem ludzkim. Firma prowadzi szkolenia, doradztwo, audity w obszarze zarządzania kadrami oraz realizuje profesjonalne procesy rekrutacji.

Liderzy zgodności

Liderzy zgodności to zespół ekspertów z różnych dziedzin, zajmujących się profesjonalnie zapewnieniem zgodności działań przedsiębiorstw z obowiązującymi je regulacjami: prawnymi, podatkowymi, księgowymi oraz z obszaru systemów jakości i certyfikacji. 

Zakres usług firmy obejmuje audytowanie, doradztwo, szkolenia oraz wdrażanie z ww. obszarów.

pl_PLPolish