Zadzwoń teraz (+48) 515 29 11 78

Dofinansowanie na szkolenia z KFS

Nasza działalność ściśle związana jest z obszarem zarządzania stąd w naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz szkoleń z tego zakresu. Oferujemy szkolenia dotyczace:
  • systemów zarządzania opartych na standardach ISO w tym szkolenia i warsztaty dla Auditorów oraz Pełnomocników (Akademia ISO).
  • szkolenia z obszaru  ochrony danych i informacji (Akademia Ochrony Danych).

Olbrzymi potencjał i wiedza zgromadzona przez zespół doradców i konsultantów pozwolił na opracowanie szerokiej i innowacyjnej oferty. Nasze szkolenia przeprowadzone są w formie warsztatowo – wykładowej zawsze poprzedzone analizą indywidualnych potrzeb Klientów i uczestników. Koncentrujemy się na dostarczaniu wiedzy w prostej formie oraz przyswajalny sposób po to, aby uczestnicy po zakończeniu szkolenia mogli nabyte umiejętności zaimplementować do codziennych działań. 
Nasze warsztaty dostarczają praktycznych umiejętności oraz pozwalają na swobodne korzystanie z przekazanej wiedzy. Szczególny nacisk jest kładziony na aktywne uczestnictwo uczestnika w szkoleniach. Szkolenia prowadzane są na podstawie między innymi własnych autorskich programów z wykorzystaniem interaktywnych metod takich jak case studies, dyskusje, praca w grupach, symulacje, praca nad dokumentami etc.
 
Podczas warsztatów i szkoleń każdy uczestnik otrzymuje bez dodatkowej opłaty segregator z kompletem materiałów dydaktycznych. Materiały te, przygotowywane przez wykładowców, dostosowywane są do specyfiki prowadzonego tematu. Materiały zawierają zawsze notkę biograficzną trenera oraz, w zależności od tematyki, autorskie opracowanie wykładowców, konspekty, zadania i przykłady do samodzielnego rozwiązania, studia przypadku, materiał teoretyczny, akty prawne, ankiety, wzory dokumentacji oraz interaktywne narzędzia.
W naszej ofercie znajdują się szkolenia z systemów zarządzania wg standardów ISO, które mają akredytację TUV SUD Polska sp. z o.o. oraz uniwersalne zastosowanie dla każdej organizacji. Proponujemy również szkolenia wychodzące poza tematykę zarządzania systemami ISO oferując szeroki wachlarz szkoleń związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwami oraz rozwijaniem umiejętności menedżerskich i zarządzania kapitałem ludzkim. 
 
Zapraszamy również do korzystania ze szkoleń dedykowanych, które przygotowujemy na podstawie diagnozy potrzeb szkoleniowych Klienta dostosowując program i kompetencje naszych trenerów w taki sposób, aby spełnić wymagania Klienta oraz cele rozwojowe uczestników. 
Po każdym szkoleniu przeprowadzana jest ocena ewaluacja szkoleń oraz ich ocena. Na życzenie Klienta stosujemy również pomiar kompetencji przed i po zakończeniu szkolenia, która umożliwia zainteresowanym stronom weryfikację progresu wiedzy i nabytych nowych umiejętności.
 
Nasi trenerzy od wielu lat współpracują z uczelniami wyższymi takimi jak Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy na programie MBA, Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu oraz Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu na studiach podyplomowych „Menedżer Jakości”, „Skuteczny menedżer w służbie zdrowia” i Akademią TUV SUD Polska Sp. z o.o. Wyróżnia nas umiejętność łączenia teorii z praktyką, którą nasi trenerzy uzyskali realizując operacyjnie i zarządzając procesami w firma z różnych branż.
 
Ciekawie i inspirująco poprowadzone zajęcia w dobrej atmosferze przyniosą Państwu obok wiedzy merytorycznej możliwość wymiany dobrych praktyk i spędzenia czasu z bogatymi w wiedzę i doświadczonymi eksperta
 

 

 
Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy 
lub zadzwoń pod numer 515 29 11 78.

Polityka prywatności

Polityka Prywatności strony. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w link poniżej

Polityka prywatności strony

Szybki kontakt

A&S Consulting

ul. Św. Michała 43
61-119 Poznań
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: 515 29 11 78
www.as-consulting.pl

 

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout