Zadzwoń teraz (+48) 515 29 11 78

Audity

Klientom, którzy są zainteresowani poznaniem profesjonalnej opinii niezależnego podmiotu zewnętrznego na temat prowadzonych w niej procesów oferujemy usługę auditu. Audity prowadzone są w celu usprawnienia operacyjnego organizacji, weryfikacji poprawności realizowanych procesów lub opinii o partnerze biznesowym Wyniki auditu wykonane przez niezależnych ekspertów pomaga należycie ocenić efektywność planowanych działań. 

 

AUDIT WEWNĘTRZNY

 

Audyt wewnętrzny prowadzony jest w usprawnienia operacyjnego organizacji i wniesienie do niej wartości dodanej. Audyt wewnętrzny pomaga organizacji w osiąganiu jej celów poprzez systematyczne i metodyczne podejście do oceny i doskonalenia skuteczności procesów zarządzania ryzykiem, kontroli i zarządzania organizacją. Usługa dedykowana jest organizacjom, które nie posiadają wystarczających zasobów do prowadzenia audytu wewnętrznego lub chcących zbadać procesy przez obiektywnego auditora z zewnątrz organizacji.

 

 

 

 

Masz dodatkowe pytania?

 

 

 

AUDIT DRUGIEJ STRONY 

 

Audit drugiej strony prowadzony jest w innej organizacji, w imieniu klienta dla  jego celów i potrzeb, związanych np.  z koniecznością podjęcia  decyzji strategicznych bądź  handlowych. Audit drugiej strony jest stosowany przez podmioty chcące  osiągać wysoki poziom jakości oferowanego wyrobu oraz zbudować mocne więzi z Klientem. Jakość wyrobów i usług zależy przede wszystkim od najwyższego kierownictwa firmy, natomiast kierownictwo to, móc podjąć konkretne decyzje strategiczne i handlowe powinno opierać się o rzetelne dane, które mogą być rezultatem przeprowadzonego auditu drugiej strony. 

 

 

Masz dodatkowe pytania?

 

 

AUDIT WYROBU / PROCESU / PROJEKTU / STANDARDÓW 

Audit wyrobu / procesu / projektu / standardów dedykowany jest klientom chcącym  ocenić  wybrany  proces zwiany z produkcją określonego wyrobu  bądź też z wykonywaną usługą. Może dotyczyć oceny określonego projektu, przedsięwzięcia pod kątem zgodności z wymaganiami oraz oczekiwaniami klienta wewnętrznego bądź zewnętrznego.  Audity procesów pozwalają na zweryfikowanie ustalonych celów jakości, procesów oraz kryteriów i metod niezbędnych do skutecznego ich przebiegu. Ocenie mogą zostać poddane także analizy wskaźnikowe. 

 

Masz dodatkowe pytania?

 AUDIT ZGODNOŚCI 

Audit zgodności  przeprowadzany jest w celu stwierdzenia, w jakim zakresie udokumentowany system jest rozumiany, wdrożony i przestrzegany przez personel. Zadaniem auditora jest zatem ocena wdrożonych ustaleń. 

 

 

Masz dodatkowe pytania?

 

 

 

Polityka prywatności

Polityka Prywatności strony. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w link poniżej

Polityka prywatności strony

Szybki kontakt

A&S Consulting

ul. Św. Michała 43
61-119 Poznań
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: 515 29 11 78
www.as-consulting.pl

 

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout