Zadzwoń teraz (+48) 515 29 11 78

Adrian Dekert

Menedżer, doradca biznesowy, auditor wiodacy, trener i szkoleniowiec. 

Absolwent studiów MBA Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Georgia State University of Atlanta USA. Od wielu lat związany z obszarem zarządzania przedsiębiorstwami, w swojej karierze zawodowej zajmował się zarządzaniem przedsiębiorstwami począwszy od budowania strategii dla organizacji poprzez budowanie procesów, narzędzi aż po doradztwo w zakresie zarządzania jakością. Posiada doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów w przedsiębiorstwach i instytucjach działających w różnych branżach zarówno z kapitałem polskim, jak i międzynarodowych korporacjach. Współpracuje z firmami i instytucjami szkoleniowymi, doradza menedżerom, Radom Nadzorczym i zarządom firm, realizuje audity jakościowe, itp. Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu oraz Bydgoszczy na studiach podyplomowych oraz MBA, współpracuje również z Politechniką Śląską. Certyfikowany TRENER TUV SUD AKADEMIA. Auditor wiodący. 

Specjalizuje się w szkoleniach w obszaru zarządzania jakością, zarządzania przedsiębiorstwami, zarzadzania projektami, ekonomiki menedżerskiej, zarządzania zespołem, zarządzania zmianą itp., które prowadzi na podstawie między innymi swoich autorskich programów. Dorobek naukowy i osiągnięcia w pracy związane z praktyką biznesu to wdrożenie i przygotowanie do certyfikacji ponad 100 różnych systemów zarządzania w oparciu o standardy ISO w firmach różnych branż na terenie całego kraju (wdrożenia potwierdzone certyfikatami jednostek certyfikujących). Przygotowanie i realizacja strategii w spółkach branż telekomunikacyjnych i energetycznych. Przygotowanie dwóch spółek do przejęcia przez inwestora zagranicznego oraz przeprowadzenie procesu przejęcia. Osiągnięcie rentowności oraz ustabilizowanie spółki z branży energetycznej.

OBSZAR SPECJALIZACJI OBEJMUJE:
  • Zarządzanie strategiczne
  • Ekonomia menedżerska 
  • Doradztwo w zakresie wdrażania systemów ISO (m.in.: 9001,14001,18001, ISO 22000)
  • Szkolenia w zakresie (m.in.: 9001,14001,18001, ISO 22000)
  • Auditor wiodący ISO 9001, 
  • Auditor IRCA (International Register of Certificated Auditors)

Polityka prywatności

Polityka Prywatności strony. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w link poniżej

Polityka prywatności strony

Szybki kontakt

A&S Consulting

ul. Św. Michała 43
61-119 Poznań
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: 515 29 11 78
www.as-consulting.pl

 

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout