Zadzwoń teraz (+48) 515 29 11 78

O nas

 

 

Naszych Klientów wspieramy w efektywnym wdrożeniu systemów zarządzania według norm serii ISO, pomagamy również utrzymać i doskonalić istniejące już Systemy Zarządzania. Specjalizujemy się w doradztwie i szkoleniach z obszaru zarządzania, w tym również w zakresie przebudowy organizacji szukając w niej samej źródeł przewagi konkurencyjnej. Prowadzimy także analizy strategiczne przedsiębiorstw.

Jesteśmy firmą doradczo – szkoleniową świadcząca profesjonalne usługi w zakresie zarządzania organizacją oraz kompleksowym wdrażaniu systemów zarządzania opartych na światowych standardach np. normy ISO lub inne systemy zarządzania.

Nasz potencjał to doświadczenie wynikające z obecności na rynku od 1999 roku oraz setki zadowolonych Klientów w kraju i za granicą. Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, profesjonalizm w realizacji usługi oraz jakość i najwyższe standardy współpracy.

To, co nas wyróżnia, to tworzenie realnych rozwiązań biznesowych zawsze dopasowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego Klienta.

Naszym Klientom dostarczamy skuteczne rozwiązania, dzięki którym usprawniają swoją organizację i budują jej przewagę konkurencyjną. Wszelkie działania podejmowane są w oparciu o analizę specyfiki konkretnego przedsiębiorstwa.

Nasz sukces to nasi Klienci. Nie zapominamy o tym i dlatego budujemy z Nimi  wieloletnie i trwałe relacje. Naszym priorytetem we współpracy jest słuchanie potrzeb Klienta, rozwijanie jego potencjału po to by w efekcie wypracować (dostarczyć) rozwiązania, które przyczyniać się będą do osiągania zamierzonych celów biznesowych naszych Klientów.

Gwarantujemy:

 • Zadowolenie Klienta
 • Indywidualne podejście
 • Terminowość prac
 • Profesjonalizm
 • Skuteczność
 • Doświadczenie

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju oraz poza jego granicami

 

Nasze zasady

Misja: Dostarczamy skuteczne rozwiązania

Wizja: Chcemy inspirować przedsiębiorstwa do stosowania innowacyjnych metod zarządzania i wyzbycia się obaw przed wprowadzaniem zmian.

 • Zapewniamy profesjonalnych i doświadczonych konsultantów
 • Działamy proaktywnie
 • Dostarczamy użyteczne i praktyczne rozwiązania
 • Kompleksowo realizujemy sługi
 • Pracujemy w elastycznych godzinach
 • Każdego Klienta traktujemy indywidualnie
 • Maksymalnie odciążamy Klienta
 • Konsultacje i szkolenia realizujemy w miejscu wskazanym przez klienta

 Zespół

Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, profesjonalizm w realizacji usługi oraz jakość i najwyższe standardy współpracy. 

Nasi konsultanci posiadają wieloletnie, praktyczne doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach zarówno z kapitałem polskim, jak i zagranicznym oraz instytucjach państwowych.

To co nas wyróżnia obok eksperckiej wiedzy, to podejście biznesowe. Umiejętność połączenia potrzeb ludzi i potrzeb biznesu w realizacji projektów. Dzięki temu tworzymy realne rozwiązania biznesowe zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego Klienta.

 

 

 

Polityka prywatności

Polityka Prywatności strony. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w link poniżej

Polityka prywatności strony

Szybki kontakt

A&S Consulting

ul. Św. Michała 43
61-119 Poznań
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: 515 29 11 78
www.as-consulting.pl

 

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout